Ceramiczne brodziki prostokątne Senceramic

Brodzik jest podstawowym elementem, w który powinien zostać wyposażony prysznic. Jeszcze kilkanaście lat temu większość z nich była produkowana z akrylu. Dziś materiał ten coraz częściej ustępuje jednak miejsca bardziej nowoczesnym rozwiązaniom, wśród których na czoło wysuwa się ceramika reprezentowana przez materiał Senceramic marki Roca. Jego właściwości oraz funkcjonalność sprawiają, że wykonane z niego brodziki oferują znacznie więcej od pozostałych rozwiązań dostępnych na rynku.

Czym jest Senceramic i jakie brodziki są wykonane z tego materiału?

Ceramika jest jednym z najbardziej ekologicznych i przyjaznych środowisku naturalnemu materiałów, z których marka Roca od lat produkcje elementy wyposażenia łazienek. Jednym z najnowszych osiągnięć w tym zakresie stanowi Senceramic – nowoczesna formuła ceramiki, której wyjątkowe właściwości czynią ze stworzonych na jej bazie brodzików rozwiązania wysoce higieniczne oraz niezwykle praktyczne i funkcjonalne w codziennym użytkowaniu. Ceramika Senceramic posiada zredukowane do minimum pory, dzięki czemu jest znacznie mniej podatna na wnikanie brudu i zanieczyszczeń, w efekcie stając się rozwiązaniem wysoce higienicznym, prostym i wygodnym w czyszczeniu oraz przyjaznym całej rodzinie.

Brodziki prostokątne Senceramic są ponadto odporne na działanie silniejszych detergentów, które nie wpływają na wygląd i estetykę ich powierzchni. W efekcie, ich czyszczenie i okresowa konserwacja są łatwe, szybkie i bezpieczne, a same brodziki zachowują swój atrakcyjny, unikalny wygląd przez cały okres użytkowania. Niewątpliwą zaletą Senceramic jest także jego antypoślizgowy charakter. Pozwala to uniknąć konieczności umieszczenia na brodziku dodatkowych elementów antypoślizgowych oraz sprzyja zachowaniu spójnego, minimalistycznego i estetycznego wyglądu całej łazienki. Wyjątkowa powierzchnia została osiągnięta dzięki zastosowaniu innowacyjnej emalii, nadającej powierzchni tekstury skóry i gwarantującej najwyższy poziom antypoślizgowości.

Zalety brodzików Senceramic, czyli dlaczego warto zainwestować w ich zakup?

Brodziki prostokątne wykonane z ceramiki Senceramic są dostępne w kolekcji Cratos i zachwycają swoim niepowtarzalnym wyglądem oraz wysokim komfortem użytkowania. Występują w zróżnicowanych wymiarach, co pozwala na ich dostosowanie do warunków panujących w każdej łazience oraz preferencji użytkowników. Istotnym atutem brodzików Senceramic jest możliwość uzyskania ultra cienkiej konstrukcji, co pozwala na ich zespolenie z podłogą oraz podniesienie walorów estetycznych całego pomieszczenia. Brodziki prostokątne Cratos pozwalają optycznie powiększyć pomieszczenie oraz podnieść komfort codziennego korzystania z prysznica.

Brodziki Senceramic z kolekcji Cratos są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej. Oprócz klasycznej czerni i bieli można znaleźć je w takich ciekawych i unikalnych odcieniach, jak beż, cafe, czy perłowy, co daje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne oraz pozwala idealnie dostosować wygląd brodzika do wystroju całego pomieszczenia lub kolorystyki innych wiodących elementów jego wystroju. Oprócz samego designu, prostoty czyszczenia i wygody użytkowania, brodziki prostokątne Craots posiadają niezwykle przyjemną w dotyku powierzchnię, która umila korzystanie z prysznica oraz sprawia, że codzienna kąpiel staje się niezwykle przyjemnym doznaniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ