Nadszedł czas na zmianę pralki na nową? Szukasz czegoś z dużym wsadem, piorącego szybko i skutecznie, ale delikatnie, oszczędzającego energię i działającego bezawaryjnie przez wiele lat? Samsung Q Drive to najlepsza pralka dla rodziny – spełnia wszystkie wymienione założenia i ma w zanadrzu jeszcze więcej atutów.

Gdy zależy Ci na czasie wybierz QuickDrive

Samsung Q Drive to nowa linia marki posiadająca innowacyjny bęben QuickDrive. Koreańczycy postanowili przebudować wnętrze pralki, przez co bęben został podzielony i składa się z dwóch części – właściwego bębna i płyty tylnej – obydwa elementy poruszają się niezależnie od siebie. Taka konstrukcja pozwala na większą mobilność prania w bębnie, więcej ruchu oznacza skuteczniejsze pranie w krótszym czasie. Konstrukcja bębna, dodatkowe dysze doprowadzające wodę sprawiają, że cykl jest skrócony aż o 50%, a oszczędność energii może wynieść nawet do 20%!

Odnaleziona skarpetka to nie problem – od tego jest Samsung AddWash

Firma Samsung już od jakiegoś czasu ma w swojej ofercie pralki z drzwiami AddWash – jest to tak przydatny element, że wprowadziła go także do linii z bębnami QuickDrive. Możliwość dołożenia prania w dowolnym momencie jest niesamowicie wygodna, szczególnie gdy nie zawsze wszystkie ubrania trafiają od razu do kosza na pranie i zdarza się coś znaleźć po uruchomieniu cyklu. Dodatkowe drzwi pozwalają również na cyrkulację powietrza w pralce, gdy pralka nie jest używana, bez konieczności otwierania głównych drzwi.

Najlepsza pralka dla rodziny

Na pralki Samsung Q Drive szczególnie warto zwrócić uwagę, gdy mamy w domu małe dziecko lub alergika. Specjalny programy uwalnia parę z bębna, która przenikając przez tkaniny pozbywa się bakterii i alergenów. Czystość pralki zapewnia program Eco Czyszczenie bębna, usuwający drobne resztki tkanin i bakterii.

Jeśli po wyjściu na dwór Twoja pociecha wraca z kolanami w błocie i trawie, a na koszulce znajdujesz ślady po pomidorze z kanapek, to wiesz jak trudno jest doczyścić ubrania tak, aby nie zostały na nich pamiątki w formie plam. Bardzo pomocna w tym przypadku jest technologia EcoBubble, która czyści wyjątkowo skutecznie nawet w niskiej temperaturze. Aktywna piana wnika w uporczywe plamy i zmiękcza zabrudzenia, przez co łatwiej jest je usunąć bez inwazyjnych metod, silnych detergentów i niszczenia tkaniny.

Pralka jest cicha i wytrzymała, Samsung daje aż 10 lat gwarancji na silnik Digital Inverter. Specjalna technologia VRT-M redukuje wibracje, a dzięki temu pralka jest bardzo cicha, nawet podczas szybkiego wirowania. Mniejsze rachunki gwarantuje nie tylko użycie różnych rozwiązań skracających długość cyklu, ale również najwyższa klasa efektywności energetycznej A+++. Pralki Samsung Q Drive mają pojemność od 8 do 10 kilogramów, więc są w stanie pomieścić pranie całej rodziny.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ