która pralka będzie najlepszym wyborem?

Pranie i suszenie tkanin za pomocą jednego urządzenia to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli w łazience mamy ograniczoną ilość miejsca. Każdy z nas doskonale wie, że suszenie prania w naturalny sposób nie dość, że trwa dość długo, przez co może być kłopotliwe, to jeszcze zajmuje sporo miejsca. Warto wspomnieć również o odpowiedniej wentylacji pomieszczenia, która w takiej sytuacji jest niezbędna. To tylko kilka z zalet zakupu takiego urządzenia. Co jeszcze warto wiedzieć?

Pralka z suszarką – w jaki sposób ułatwia życie?

Dzięki temu, że kilka lat temu na rynku pojawiły się pierwsze pralko-suszarki, nasze życie stało się prostsze. Jest to ogromne ułatwienie, zwłaszcza dla zapracowanych mam. Nie dość, że pozwala nam zaoszczędzić miejsce w łazience, bo nie musimy kupować dwóch oddzielnych sprzętów, to jeszcze pozwala zaoszczędzić troszkę pieniędzy. W końcu zakup jednego urządzenia jest tańszy, niż dwóch oddzielnie. Pralko-suszarka jest urządzeniem dwufunkcyjnym, łączy w sobie funkcję pralki, jak i suszarki. Wielu producentów uatrakcyjnia swoje modele, poprzez dodanie dodatkowych programów, które sprawiają, że taki sprzęt jeszcze bardziej ułatwia naszą codzienność.

Jak działa pralka z suszarką?

Pralko-suszarka stanowi połączenie cech suszarki z cechami tradycyjnej pralki bębnowej. Zapełnianie takiego urządzenia zawsze odbywa się od frontu. Gdy nasze ubrania zostaną już wyprane, przychodzi czas na ich odwirowanie, a następnie na suszenie za pomocą strumienia gorącego powietrza. W dalszym kroku jest ono transportowane do filtra lub na zewnątrz sprzętu do pomieszczenia w którym się znajduje. Ile zajmuje taki proces? Zazwyczaj jest to około 2 godzin pracy.

Czy pralka z suszarką będzie dobrym rozwiązaniem do kuchni?

Wiele osób, które mają w planach zakup pralko-suszarki zastanawia się, czy można takie urządzenie umieścić w kuchnia. Odpowiedź jest jedna, jak najbardziej. Nic nie stoi na przeszkodzie. Musimy tylko przygotować wolną przestrzeń na nowy sprzęt, najlepiej około 70 centymetrów szerokości i około 90 centymetrów wysokości. Każdy model różni się nieco wymiarami, dlatego przed zakupem, warto to sprawdzić. Zaletą takiego zakupu jest to, że po każdym praniu nie musimy się przejmować organizacją miejsca na rozłożenie suszarki.

Źródło: https://www.wroclovedesign.pl/czy-pralka-z-suszarka-to-dobre-rozwiazanie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ