Zostań operatorem CNC w 5 dni i zwiększ swoje zarobki!

Umiejętności, które posiadasz, determinują wysokość Twojego wynagrodzenia w pracy zawodowej. Jeśli się nie rozwijasz, nie licz na więcej! Jeśli natomiast regularnie uczestniczysz w szkoleniach i kursach, które podnoszą Twoje kompetencje, masz ogromne szanse na większe zarobki i lepszą jakość życia. Kurs operatora CNC pozwala zdobyć umiejętności, umożliwiające stałe i atrakcyjne zatrudnienie!

Kim jest operator CNC?

Operator CNC to człowiek, który zajmuje się obsługą specjalistycznych maszyn, wykorzystywanych w procesie obróbki tworzyw sztucznych oraz metali. Do jego zadań należy m.in.: samodzielne dobieranie materiałów i tworzyw oraz wykorzystywanie odpowiednich metod w ich obróbce. Co więcej, operator CNC jest również odpowiedzialny za sprawne i skuteczne działanie maszyn, na których pracuje. Można więc rzec, że pod kilkoma względami, jest sam sobie szefem, wykonującym wskazane zlecenia.

Nic więc dziwnego, że kurs operatora CNC zachęca do nabycia nowych umiejętności!

Kurs operatora CNC: co zyskasz?

Firmy szkoleniowe różnią się od siebie w zakresie oferty kursów i szkoleń. W Numerika – Centrum Szkoleń i Technologii CNC – wykorzystujemy nowoczesne metody edukacji, które przygotowują uczestników naszych kursów, do samodzielnej i niezależnej pracy w zawodzie.

Kurs operatora CNC w Numerika to:

  • 50 godzin zajęć w 5 dni (w tym 30 godzin praktyki),
  • dostęp do platformy edukacyjnej,
  • praca z rysunkami technicznymi,
  • maksymalnie 5-osobowe grupy podczas zajęć praktycznych,
  • certyfikat TÜV SÜD.

Na kursie od podstaw nauczysz się samodzielnej pracy, jako operator CNC. Nie musisz posiadać żadnych umiejętności, aby po 5 dniach stać się specjalistą w swojej dziedzinie. Dzięki prowadzeniu zajęć przez doświadczonych praktyków, masz pewność, że otrzymasz wiedzę przydatną i aktualną do pracy w zawodzie. Zyskasz szansę na doskonałe poznanie przemysłowych centrów obróbczych: tokarek i frezarek.

W efekcie nabędziesz wszechstronną i kompleksową wiedzę, która przygotuje Cię na każdą ewentualność w samodzielnej pracy.

Czy kurs operatora CNC się opłaca?

Wystarczy przejrzeć oferty pracy, aby zdać sobie sprawę, że operator CNC to zawód przyszłości. Pracodawcy coraz częściej poszukują kompetentnych osób do pracy na tym stanowisku. Kurs operatora CNC jest więc Twoją szansą na sprostanie wymaganiom rynku oraz zdobycie umiejętności, przydatnych nie tylko dziś, ale również w przyszłości.

Inwestycja w profesjonalne szkolenie jest więc opłacalna. Tym bardziej że w Numerika przygotowaliśmy pakiet kursów, pozwalający oszczędzić prawie 1000 złotych!

Nic nie tracisz. Tylko zyskujesz!

Na kursie operatora CNC nie możesz niczego stracić. Przez 50 godzin zajęć możesz natomiast zyskać wiedzę, umiejętności, praktykę i doświadczenie w pracy na nowoczesnych centrach obróbczych. Tylko od Ciebie zależy, jak potoczy się Twoja przyszłość. Nie zdawaj się ślepy los, tylko weź swoje życie w dłonie i spraw, aby było ono jeszcze lepsze!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ