Sprawdź produkty Premium AGD do Twojego domu!

Produkty Premium AGD oferowane przez Sterna Polska to nie tylko wysoka jakość wykonania, pozwalająca korzystać z nich przez długie lata, ale także niebanalny design i niezwykła funkcjonalność znacznie ułatwiająca wykonywanie codziennych czynności. Sprawdź, jakie produkty Premium AGD powinny znaleźć się w Twoim nowoczesnym i luksusowym domu!

Druga rewolucja w sprzątaniu dzięki mopom Hizero

Bioniczne mopy automatyczne Hizero to prawdziwa ulga w codziennym sprzątaniu. Pozwalają wyczyścić podłogę z wszelkiego brudu, zarówno stałego jak i płynnego, umyć ją i natychmiast wysuszyć. Zastępują więc skutecznie całą baterię narzędzi służących do sprzątania. Ponadto po zakończeniu sprzątania, mopy Hizero samoczynnie się czyszczą, a ich kompaktowe rozmiary pozwalają wstawić je w dowolne miejsce w domu. Wydajna bateria jonowo-litowa umożliwia wykonanie całego sprzątania bez konieczności ciągnięcia za sobą kabli i przełączania ich w zależności od miejsca w domu, w którym akurat chcemy posprzątać. Urządzenie jest wyjątkowo efektownie zaprojektowane i zdobią je LED-owe diody informujące o konieczności wyczyszczenia pojemnika na brud lub dolania wody. Podłogę można przy tym wyczyścić samą wodą, a perfekcyjne sprzątanie gwarantuje zachowanie czystości na co dzień nawet w domach, gdzie mieszkają małe dzieci lub gubiące sierść zwierzęta.

Łatwiejsze prasowanie z Innosteam

Nowatorska deska do prasowania Innosteam została stworzona dzięki pracy szwajcarskich naukowców, którzy chcieli stworzyć urządzenie znacznie bardziej funkcjonalne niż tradycyjne żelazka i deski. Innosteam Classic również odznacza się ciekawym designem i wyjątkowo łatwo składa, a wykorzystywane w nim żelazko zapewnia doskonały poślizg, dzięki użyciu polimerowej stopy. Umożliwia to prasowanie każdego rodzaju tkaniny, bez konieczności zmian temperatury czy używania nakładek teflonowych. Stałe ciśnienie pary gwarantuje idealny wygląd prasowanych ubrań, a do żelazka można dolewać zwykłej wody, posiada ono bowiem unikalny system czyszczenia i odkamieniania.

Domowe spa kosmetyczne z urządzeniami Platiumed

Poręczne, o niewielkich kształtach i jednocześnie nowoczesnym wyglądzie – urządzenia Platiumed służą do wykonywania zabiegów z zakresy medycyny estetycznej i kosmetyki w zaciszu domowym. Wykorzystując elektroterapie, magnetoterapie, terapię ultradźwiękiem oraz falami radiowymi możemy skutecznie zadbać o właściwą elastyczność i napięcie skóry na całym ciele, zachowując na długo młody i promienny wygląd. Urządzenia Platiumed pozwalają także na zmniejszanie bólu stawów i mięśni lub niwelowanie nadmiernego napięcia mięśniowego.

Sprawdź produkty na sternapolska.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ