Rolety plisowane na wymiar do każdego okna

Kiedyś rolety plisowane kojarzyły się z czymś bardzo luksusowym i drogim. Na szczęście teraz rolety plisowane na wymiar są dostępne dla każdego okna i za bardzo dobre pieniądze. Sprawdź, dlaczego warto postawić właśnie na ten rodzaj osłony okna.

Rolety plisowane na wymiar. Zalety

Rolety plisowane na wymiar pozwalają Ci na szybką zmianę zaciemnienia Twojego pomieszczenia. Jednym ruchem możesz przesunąć je w górę bądź w dół, tworząc odpowiedni klimat.

Rolety plisowane na wymiar możesz dostosować do każdego okna w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy będzie to kuchnia, salon, pokój dziecinny czy łazienka – ten rodzaj zasłony sprawdzi się w praktycznie każdym miejscu.

Tego rodzaju produkt jest bardzo mały, więc w chwili, gdy pragniesz umyć okno jego demontaż i ponowny montaż może nie sprawić wiele problemów. W przypadku wykonania rolet na zamówienie możesz wybrać rodzaj materiału, co jeszcze bardziej ułatwi Ci pracę podczas czyszczenia. Pamiętaj, że rolety plisowane na wymiar są łatwiejsze w utrzymaniu porządku niż klasyczne zasłony czy firany.

Rolety plisowane o różnym stopniu zaciemnienia

Niewątpliwą zaletą tego rodzaju rolet plisowanych na wymiar jest możliwość wyboru poziomu ich zaciemnienia. Producent rolet plisowanych OslonaOkna oferują konkretne poziomy, dzięki którym możesz zdecydować, ile światła ma wpadać przez roletę. Roleta plisowana na wymiar zaciemniona jest na 30 procent. Produktem, który oferuje wyższy stopień zaciemnienia, jest Plisa Termo. W tym wypadku wynosi on 65 procent oraz gwarancję odbijania promieni słonecznych. W gorące dni to rozwiązanie idealne dla tych, którzy nie chcą, by ich mieszkania były nagrzane do czerwoności. Jeśli potrzebujesz całkowitego, 100-procentowego zaciemnienia, to Plisa Blackout będzie dla Ciebie spełnieniem marzeń. Co wyróżnia te rolety? Posiada ona dwie warstwy termoizolacyjne, które jednocześnie odbijają promienie słoneczne oraz całkowicie zasłaniają pomieszczenie.

Roleta plisowana na wymiar. Cena

Zastanawiasz się, czy roleta plisowana na wymiar i jej cena będzie przekraczała stawkę, którą zapłacisz za „gotowce” z marketu? Zdecydowanie masz rację. Jednak w wypadku rolet na zamówienie masz stuprocentową pewność, że otrzymujesz produkt, spełniający Twoje oczekiwania. Masz pewność co do zastosowanych mechanizmów oraz jakości wykorzystanego, głównego materiału. Uznany producent rolet, do których z pewnością należy oslonaokna.pl dokłada wszelkich starań, by prowadzone działania przynosiły odpowiedni efekt.

Rolety inwazyjne i bezinwazyjne

Rolety plisowane na wymiar występują w różnych wersjach montażu. Mogą to być rolety inwazyjne, których mocowania będą mniej widoczne od montażu bezinwazyjnego. Ten rodzaj jest o wiele większy. Warto pamiętać, że montaż inwazyjny jest do każdego rodzaju okna, natomiast montaż bezinwazyjny jest dedykowany do okien otwieranych. W zależności od tego, który rodzaj montażu przypadnie Ci do gustu, warto skonsultować się z doradcą technicznym, który z pewnością doradzi odpowiedni sposób.

Niezależnie od tego, które rozwiązanie wybierzesz, możesz być pewien, że dzięki tym roletom uzyskasz odpowiedni poziom zaciemnienia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ