Dekoracje do domu i ogrodu inspirowane naturą

Natura to zdecydowanie najlepsza artystka — tworzy wspaniałe kształty, kolory i w dodatku potrafi płodzić swoje dzieła cyklicznie, z doskonałą powtarzalnością. Nic więc dziwnego, że tak chętnie ozdabiamy swoje nowe domy właśnie dekoracjami pochodzącymi wprost z natury! Na przykład które z nich warto mieć?

Dlaczego dekoracje z betonu?

Akcesoria dekoracyjne ze betonu, takie jak te w sklepie JADAR, to bardzo oryginalne, proste formy inspirowane naturą, które uświetnią każde wnętrze. Wbrew pozorom pasują nie tylko do pomieszczeń urządzonych w surowym, loftowym stylu. Na betonie architektonicznym skorzysta wiele nowoczesnych aranżacji, szczególnie tych, w których dominują szarości, ale przełamane kolorowymi, na przykład złotymi czy miedzianymi akcentami. Betonowe dekoracje to ponadczasowy sposób na dekorację. Są solidne, wytrzymałe na częste wycieranie, a nawet na warunki atmosferyczne — dlatego możesz je z powodzeniem wykorzystać nawet na balkonie czy tarasie. Niestraszny im wiatr, czy przewrócenie — trzeba naprawdę dużej siły, aby je zniszczyć. Betonowe dekoracje możesz nawet pomalować, na przykład akrylowymi farbami — będą wtedy świetnym sposobem na rozrywkę, a przy okazji pozwolą Ci naprawdę kolorowo ozdobić swoje wnętrze.

Jakie dekoracje wybrać do domu?

Dom bardzo chętnie ozdabiamy różnymi bibelotami związanymi z aktualną pora roku, a trzeba przyznać, że jesień jest szczególnie piękna i chętnie przenosimy ją do swoich wnętrz. Dynie, szyszki czy inne kształty z betonu architektonicznego mogą pomóc Ci w stworzeniu klimatycznej dekoracji — do domu, biura, hotelu czy gabinetu kosmetycznego, czyli wszędzie tam, gdzie chcesz stworzyć przytulny klimat. Dekoracje betonowe są również bardzo tanie — dlatego możesz kupić ich więcej i przystroić z ich pomocą wszystkie wolne przestrzenie w swoim domu.

Jak są robione dekoracje z betonu?

Betonowe dekoracje do domu, ogrodu czy na taras produkuje się ze specjalnego betonu o odpowiedniej gęstości i strukturze, ale również o pięknym, szarym kolorze. Ta szarość to główny atut tego materiału — jest ona jednym z ulubionych kolorów do dekoracji wnętrz już od wielu lat. Odlewanie dekoracji z betonu nie jest trudne, co przekłada się na niską cenę takich wyrobów. Warto zwrócić uwagę również na solidne betonowe świeczniki. Po ponownym uzupełnieniu woskiem czy zatopieniu w nim różnych elementów dekoracyjnych można znów cieszyć się wspaniałą świeczką w surowym, betonowym „opakowaniu”, które jeszcze przez wiele lat nie wyjdzie z mody. Zdecydowanie, beton to dobra opcja dla osób ceniących sobie minimalizm i uniwersalność.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ