Remont domu wymaga od nas niemało trudu i wysiłku. Połączenie wszystkich elementów w jedną całość tak, aby wszystko było ze sobą kompatybilne jest nie lada wyzwaniem. Czasem jednak w ferworze obowiązków zapominamy o ważnej roli, jaką odgrywa oświetlenie.

Rola oświetlenia

Czy rzeczywiście oświetlenie jest tak ważne? Czasami myślimy sobie, że jak tylko zaaranżujemy ciekawie pokój i wstawimy jako tako pasującą lampę to wystarczy. Jednak zdecydowanie nie do końca. Otóż oświetlenie ma ujmującą moc podkreślania charakteru wnętrza! Warto to wykorzystać!

Oświetlenie Ideal Lux – klasyka i nowoczesność w jednym

Kiedy będziemy się zastanawiać, które lampy nowoczesne wybrać, warto pomyśleć choć chwilę nad unikalną firmą Ideal Lux. Jej sława wynika przede wszystkim z umiejętnego połączenia dawnych kształtów i form z dzisiejszymi materiałami. W efekcie uzyskujemy lampy wręcz idealne do stylu klasycznego francuskiego, eklektycznego, vintage czy romantycznego. Warto jednak wspomnieć, że spotkamy w ofercie tej firmy także ciekawe rozwiązania do stylu industrialnego jak np. lampy inspirowane dawnymi salami kinematograficznymi.

Oświetlenie Fabbian – włoska elegancja i modernizm

Nieco inne są lampy Fabbian. Fabbian jest to włoska marka znana szczególnie z niebywałych form i ciekawych kształtów. Takie geometrycznie ciekawe lampy znakomicie podkreślą współczesny charakter eklektycznych czy minimalistycznych wnętrz. Znakomicie sprawdzą się także oczywiście w mieszkaniach utrzymanych w artystycznym stylu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ