Meble loftowe nie muszą być drogie! Sprawdź, gdzie kupować je tanio

Urządzenie loftu w mieszkaniu czy domu nie jest już dzisiaj wcale tak dużym problemem – to wszystko za sprawą sklepów, gdzie od ręki można zakupić niesamowite meble w loftowym stylu. Niestety, każdy, kto do nich zajrzał, na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że nie należą one do tanich. Są jednak sposoby, aby zmniejszyć wydatki na urządzenie wnętrza w stylu loft. Zapraszamy do ich sprawdzenia!

Komoda kosztująca ponad 3 tysiące złotych czy stolik kawowy w niewielkich rozmiarach za 1 tysiąc? Nie każdego, kto lubi styl loftowy, stać na to, aby kupować meble w takich cenach. Wysokie wydatki nie oznaczają jednak wcale, że z takiej aranżacji trzeba w ogóle zrezygnować. Kluczem są mądre zakupy – trzeba wiedzieć, gdzie i jak je zrobić, aby zapłacić jak najmniej.

Szukaj okazji on-line – zapłacisz więcej niż połowę mniej

Przede wszystkim warto zaglądać do sklepów internetowych – to w nich można znaleźć niesamowite meble loftowe produkowane przez uznane firmy, które w tej dziedzinie są liderami i mają wielu zadowolonych klientów w różnych krajach świata. Aby zapłacić za nie jak najmniej, warto szukać w szczególności obniżek i wyprzedaży, dzięki którym można zapłacić średnio od 30% do nawet 75% mniej.

Także można sprawdzać te sklepy, które oferują towar w drugim gatunku – nierzadko z rysami, odbarwieniami, lekko wybrakowany, na przykład bez regał bez jednej gałki, ale za to w o wiele niższych cenach. To także pomysł na spore oszczędności. Poza tym warto szukać ich na portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych.

Meble zrobione własnoręcznie – to proste!

Nie można zapominać też o tym, że meble loftowe da się wykonać samodzielnie i wcale nie jest to bardzo skomplikowane. Przede wszystkim nieocenioną pomocą są palety i skrzynki na owoce – z tych drewnianych przedmiotów można wykonać w mig meble, które kapitalnie wpisują się w aranżacje loftów.

Z palet można wykonać między innymi stolik kawowy, na przykład na dużych kółkach, także mogą posłużyć one do przygotowania ramy łóżka do sypialni. Z kolei skrzynki na owoce mogą być wykorzystane do przechowywania, a także można przygotować z nich regały na książki oraz innego rodzaju przedmioty – w tym celu wystarczy tylko połączyć je ze sobą, aby stworzyły stabilną konstrukcję.

To tylko parę pomysłów na loftowe meble – wiele innych można znaleźć na stronach internetowych, między innymi na blogach poświęconych wnętrzom w stylu loft.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ