wyzwanie 14 dni

W życiu prawie każdego człowieka, nastaje taki moment, że zastanawia się co poszło nie tak. Życie nie wygląda tak jak te przedstawione w filmie. Przestaję nam się podobać nasza praca. Bardzo często też przybieramy na wadze. Nie mamy ochoty ruszyć się z łóżka i to zmienić. Dlaczego tak jest? Otóż zmiany zazwyczaj kojarzą nam się z długotrwałym procesami, które nie zawsze kończą się sukcesem, a podczas nich efektów praktycznie w ogóle nie widać. W tym wypadku jednak będzie odwrotnie. Postaw sobie 2 tygodnie na to, aby zmienić swoje życie. Po tym czasie przekonasz się, jak dużo możesz przez ten czas zdziałać. Do dzieła! 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/14-dniowe-wyzwanie/

Po pierwsze: Dieta 

Ma ona ogromny wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Jednak to nie jede czynniki, na które ona wpływa. Do tego dołączamy również cerę, stan włosów i paznokci oraz wagę. Zamiast zamawiać 

lub jeść na mieście pizzę. Postawcie na bardziej pożywny posiłek, który dodatkowo będzie odpowiednio zbilansowany do waszych potrzeb. Unikajcie kupowania gotowych produktów. Starajcie się wykonywać je sami. Będzie to nie tylko tańsze, ale również zdrowsze. 

Po drugie: Ćwiczenia 

W dobie internetu, mamy dostęp do różnych instruktażowych filmików do ćwiczeń na dosłownie każdą partie ciała. Pokażą nam one jak krok po kroku je wykonać. Możesz również, jeżeli nigdy tego nie robiłeś, wykupić sobie dwutygodniowy karnet na siłownię. Wykonywanie ćwiczeń i ogólnie aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Poprawi ona nie tylko naszą sylwetkę, ale również będziemy dzięki temu czuli się lepiej.

Sen to bardzo ważna sprawa 

Nie możemy zapomnieć również o śnie. W ciągu tych dwóch tygodni staraj się spać w miarę możliwości o regularny godzinach. Pozwoli to na lepsze samopoczucie coraz większe skupienie w ciągu dnia.

Zobacz też: http://www.polskidom.com.pl/skorki-od-cytrusow/

[Głosów:3    Średnia:1.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ