Roboty sprzątające marki Tesla – sprawdź zalety!

0
1338

Lubisz mieć czystą podłogę, ale nie masz czasu na jej sprzątanie? Sprawdź rozwiązania, jakie proponują roboty sprzątające marki Tesla, które dokładnie odkurzą i wymyją podłogę w całym domu, nawet w trakcie Twojej nieobecności! Inteligentne roboty sprzątające wyposażone w wyjątkowo wytrzymałe baterie, mogą być zdalnie sterowane za pomocą aplikacji na smartfon lub tablet, a nieustannie ulepszane przez nie algorytmy sprzątania i laserowa nawigacja spowodują, że powierzchnie w Twoim domu zawsze będą czyste i lśniące!

Krótka historia robotów sprzątających Tesla

Czeska marka Tesla znana jest pod tą nazwą od 1946 roku, choć jej historia zaczęła się jeszcze w 1921 roku, kiedy powstała firma Elektra. Po II wojnie światowej firma stała się monopolistą w Czechosłowacji w dziedzinie domowej elektroniki, a w nowy wiek XXI wkroczyła, oferując optymalne rozwiązania pozwalające na dokładne sprzątanie mieszkań i domów, jakimi są roboty Tesla.

Specyfikacja robotów sprzątających marki Tesla

Obecnie w ofercie marki znajduje się pięć modeli robotów sprzątających:  TESLA RoboStar T10, TESLA RoboStar T30, TESLA RoboStar T40 , TESLA RoboStar T50, TESLA RoboStar T60 i TESLA RoboStar T80 Pro. Ostatnią nowością oferowaną przez markę jest TESLA RoboStar IQ500 posiadający nawigację laserową. Skanowanie laserowe przestrzeni odbywa się dzięki nowatorskiej technologii SLAMtrack 5.0, która mierzy dane dotyczące odległości w otoczeniu ponad 8 000 razy na sekundę w zakresie 360 stopni. Dzięki temu robot doskonale wie, w którym miejscu się znajduje i jakie przestrzenie już umyte, a które jeszcze wymagają sprzątnięcia. Po każdym czyszczeniu robot jest w stanie wygenerować mapę, na której można zapisać obszary lub strefy, które może pominąć w kolejnym sprzątaniu. Można również na niej zaznaczyć miejsce, w które chcemy specjalnie go posłać.

Wyposażenie robotów sprzątających w filtr HEPA pozwala na wychwycenie nie tylko większych zabrudzeń, ale też kurzu, sierści zwierząt czy alergenów. Sam filtr wystarczy wymyć czystą wodą i założyć ponownie, bez konieczności używania tradycyjnych worków, jak w odkurzaczach starego typu.

Nowoczesna nawigacja robotów Tesla

Robotem sprzątającym Tesla RoboStar IQ500 można sterować dzięki specjalnym aplikacjom, dostępnym w każdym miejscu, gdzie znajduje się internet. Dzięki temu robot może zostać zdalnie aktywowany, np. w trakcie Twojego pobytu w pracy, a następnie monitorujesz proces sprzątania w czasie rzeczywistym. Gwarantuje to powrót do czystego i starannie wysprzątanego domu, niezależnie od długości Twojego pobytu poza nim.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ