Na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnego mieszkania?

Masz już dość wynajmowania klitek za duże pieniądze? Chcesz się wyprowadzić od rodziców? A może właśnie założyłeś, bądź planujesz założyć rodzinę? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, warto zastanowić się nad kupnem mieszkania bądź domu. Obecnie ceny są dość wysokie, ale możliwe, że będą jeszcze wyższe. Natomiast dostanie kredytu nie jest na ten moment niemożliwe. Szczególnie preferencyjnymi zasadami mogą cieszyć się młode małżeństwa. Warto zastanowić się nad tak poważną inwestycją już teraz.

Wybierając odpowiednie miejsce dla naszego przyszłego gniazdka musimy wziąć pod uwagę tak wiele czynników, że czasami może nas rozboleć głowa. Na szczęście podpowiemy Wam, na co warto zwrócić uwagę. Od razu też zwrócimy Wasz wzrok ku Naramowicom. Domy Naramowice to obecnie jeden z najgorętszych tematów na rynku mieszkaniowym i zdecydowanie wypada rozważyć tę ofertę.

  1. Lokalizacja

Domy Naramowice znajdują się na poznańskich Naramowicach. Chociaż dopiero od jakiegoś czasu ta część Poznania zyskuje popularność wśród mieszkańców, należy zauważyć, że ma ona niesamowity potencjał. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że Naramowice znajdują się daleko od centrum, nic bardziej mylnego! Do ścisłego centrum dojedziemy w zaledwie 20 minut. Wszak ta część Poznania graniczy ze Starym Miastem!  

  1. Korki

Chociaż jest to hasło, którym straszy wiele osób, nie zapominajmy, że stale prowadzone są prace nad poprawą przepustowości naszego miasta. Życie w mieście ma bardzo wiele plusów, lecz niestety korki nie należą do tych zalet. Nie powinniśmy się jednak przejmować, ponieważ w Poznaniu realizowana jest nowa inwestycja, która znacznie poprawi komfort poruszania się po nim…

  1. Tramwaj

Na rok 2022 planowane jest zakończenie budowy trasy tramwajowej, która połączy pętlę Wilczak z Naramowicami. Dzięki temu ten obszar zyska doskonałe połączenie z miastem, a Domy Naramowice prawdopodobnie zyskają jeszcze na wartości. Ponieważ nasze miasto słynie z dobrej i sprawnej komunikacji, możemy być pewni, że w 2022 roku Naramowice zbliżą się do centrum jeszcze bardziej.

  1. Tereny zielone

Jeśli zależy nam na możliwości odpoczynku na świeżym powietrzu, możemy mieć pewność, że wybierając Naramowice, będziemy mieli łatwy dostęp do okolicznych parków (Cytadela, rezerwat przyrody Żurawiniec, Morasko). Dzięki temu zyskamy możliwość relaksu na terenach zielonych, a nasze pociechy będą miały przestrzeń do zabawy i szaleństw.

  1. Rozkład

Czyli coś, co może być kluczowym elementem podejmowanej decyzji. W zależności od naszych potrzeb musimy wybrać odpowiedni metraż i liczbę pokoi. Dla singli i par odpowiednie będą nawet nieco mniejsze powierzchnie, od 30 do 40 metrów. Natomiast młode małżeństwa, które już posiadają dzieci lub planują w przyszłości, muszą myśleć przyszłościowo i wybrać nieco większe mieszkania.

  1. Tereny rekreacyjne, place zabaw

Nie zawsze będzie nam się chciało wyruszyć do parku. Dlatego wybierzmy miejsce, które będzie dysponować skwerami, placami zabaw i terenami zielonymi blisko naszego mieszkania. Większość deweloperów myśli o tym, żeby zapewnić tego typu udogodnienia, ale warto upewnić się przy podpisywaniu umowy, czy informacja o tym jest zawarta.

Podsumowując, wyraźnie widać, że Naramowice to miejsce z olbrzymim potencjałem, które za kilka lat ma szansę stać się najgorętszym rynkiem mieszkaniowym w Poznaniu. Przeglądając oferty, warto zwrócić uwagę na holenderskiego dewelopera Klok. Firma z wieloletnim doświadczeniem, realizuje właśnie inwestycję Nove Olendry. Plany wyglądają bardzo obiecująco. Dlatego, gdy zaczniemy zastanawiać się nad wyborem naszego przyszłego lokum, odwiedźmy stronę noveolendry.pl i przekonajmy się, czym to miejsce może nas oczarować.  

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ