Jak zatrzymać kawałek lata w domu?

Lato tak szybko się kończy, że często chcielibyśmy zatrzymać je w domu. Jeżeli także zawsze tęsknisz za ciepłymi dniami wypełnionymi słońcem i zapachem kwiatów, w takim przypadku mamy dla ciebie kilka propozycji na to, aby zatrzymać kawałek lata w domu.

  1. Świece zapachowe

Dzisiaj w sprzedaży można znaleźć rozmaite świece zapachowe, które doskonale imitują zapachy, na przykład morskiej bryzy, słodkich polnych kwiatów, letniego drinka z palemką czy też orzeźwiających cytrusów. Jeżeli lubisz, aby w twoim domu ładnie pachniało, warto zapoznać się bliżej ze świecami zapachowymi różnych marek, a także woskami zapachowymi, które można topić w kominkach zapachowych. Dzięki nim przestrzeń błyskawicznie wypełni się relaksującymi zapachami przywodzącymi na myśl wakacje spędzone we Włoszech czy też opalanie się na plaży.

  1. Dekoracje z piasku i muszelek

Gdy kochasz morze, podczas swoich wakacyjnych wojaży możesz zabrać nieco piasku oraz zebrać lub kupić muszelki. Możesz z nich przygotować rozmaite dekoracje, na przykład umieścić piasek w wazonie lub na płaskiej podstawce, a następnie ozdobić muszelkami. W ten sposób uzyskasz w swoim domu kawałek plaży, gdzie z jeszcze większą przyjemnością powrócisz kolejnego lata.

  1. Letnie kwiaty

Kolorowe nagietki, kosmosy, aksamitki, szałwie, maki czy chabry, piwonie, słoneczniki, pelargonie czy dalie – letnie kwiaty to kolejny pomysł na lato w domu. Letnie wiązanki kwiatów można zamówić teraz nawet on-line – po prostu wpisz do wyszukiwarki słowa „kwiaciarnia internetowa warszawa”, żeby sprawdzić oferty, na przykład z usługi można skorzystać w kwiaciarni pod adresem amarantkwiaty.pl.

  1. Wianek z letnich kwiatów

Wspaniałym pomysłem może być też wianek z letnich kwiatów – powieszony na drzwiach czy w oknie od razu będzie przypominał o letnich miesiącach. Wianek można kupić z kwiatów żywych lub też zdecydować się na wianek z kwiatów sztucznych, który może cieszyć oko nawet w ciągu srogiej zimy.

Do zamawiania dekoracji oraz pięknych wiązanek zaprasza Amarant – kwiaciarnia internetowa w Warszawie, która działa pod adresem: amarantkwiaty.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ