Budujesz szklarnię? Postaw na szkło bezbarwne

Jeśli myślisz o zbudowaniu przydomowej szklarni i chcesz, aby był to projekt na długie lata musisz postawić na wysokiej jakości komponenty. Przede wszystkim zainteresuj się szkłem przezroczystym typu optiwhite, które jest całkowicie bezbarwne i grube, a przez to zapewnia doskonałe warunku do rozwoju roślin.

Marzysz o przydomowej szklarni lub już zaczęłaś ją projektować? Świetnie. To znakomity pomysł na to, aby w przydomowych ogródku hodować własne warzywa, zioła lub kwiaty. Jeśli oferta gotowych szklarni Cię nie interesuje i marzysz o czymś na zamówienie, jest to jak najbardziej możliwe do wykonania. Musisz tylko pamiętać o kilku rzeczach.

Z czego najlepiej zbudować szklarnię

Domową szklarnię najlepiej jest zbudować ze szkła. Do dobrego wzrostu rośliny potrzebują odpowiednich warunków, w tym solidnej dawki nasłonecznienia w ciągu dnia. Takie warunki zapewni szklarnia zbudowana z tafli prawdziwego przezroczystego szkła Optiwhite , które zapewni doskonały przepływ promieni słonecznych z jednej strony, a z drugiej przyczyni się do zapewnienie odpowiedniego mikroklimatu wewnątrz pomieszczenia. Ponadto inwestując w szyby szklarniowe zaoszczędzisz na innych rzeczach, takich jak dogrzewanie szklarni w okresie jesiennym czy wczesną wiosną. Wysoka jakość zastosowanych komponentów zwróci się także w postaci trwałości. Szklarnia wykonana z grubego i mocnego szkła Optiwhite wytrzyma niekorzystne warunki atmosferyczne i upływ czasu, zachowując swoje właściwości przez wiele lat. Co warto wiedzieć o tego typu szybach?

Przezroczyste i bezbarwne szkło optiwhite

Szkło Optiwhite jest całkowicie przezroczyste, dzięki czemu sprawdza się w miejscach, gdzie potrzebujemy idealnej przejrzystości. Podczas gdy zwykła szyba ma delikatnie zielonkawy kolor, szkło Optiwhite jest zupełnie odbarwione zapewniając niezakłócony niczym przepływ promieni słonecznych.

Szyby Optiwhite mają szerokie zastosowanie we wnętrzach. Robi się z nich zabudowy szklane, szyby do drzwi, ścianki, daszki szklane. Ponadto meble (szklane blaty), lady i półki ze szkła, panele szklane, szyby w oknach, szyby do gablot ogłoszeniowych oraz sklepowych. W kontekście naszego artykułu najważniejsze jest jednak to, że szyby optiwhite są idealne do budowy szklarni. Dzięki temu, że są odbarwione, wpuszczają do szklarni więcej promieni słonecznych zapewniając roślinom optymalne warunki do rozwoju.

Szkło bezbarwne na wymiar

Jeśli planujesz budowę szklarni najlepiej jest zamówić szyby optiwhite na wymiar. Można dobrać je dokładnie do projektu szklarni. Ponadto takie szkło można hartować i laminować, a jego krawędzie obrabiać w niemal dowolny sposób. Przezroczyste i dokładnie przycięte tafle zamówicie na stronie https://www.szklonawymiar.pl/. Tutaj dostępna jest funkcja wymiarowania online, dzięki czemu możecie wpisać potrzebne wymiary szkła, dodatkową obróbkę oraz od razu zobaczyć koszt zamówionych tafli.

[Głosów:3    Średnia:3.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ