niedziela, Luty 17, 2019

Jak wybrać odpowiednią tapetę w paski?

0
Jak wybrać odpowiednią tapetę w paski?

Przy wyborze odpowiedniej tapety w paski należy być bardzo ostrożnym – sprawa ma się dokładnie tak samo jak przy wyborze pasującej do naszej osoby odzieży. To oczywiste, że zawsze chcemy wyglądać stylowo i schludnie, ponieważ nasz ubiór odzwierciedla nasz styl, a często nawet humor. Wybór odpowiedniej tapety ściennej do wnętrza jest bardzo podobny. Zawsze chcemy czuć się w naszym wnętrzu dobrze i komfortowo, a ściany, dodatki i meble mają pokazywać naszą osobowość. Odpowiednio dobrana i zaimplementowana tapeta w pasy może zapewnić absolutny efekt WOW i podziw wśród naszych gości ale jeżeli zrobimy to źle – wynik nie być taki jaki oczekiwaliśmy. We współpracy ze sklepem z tapetami 4wall.pl (link do strony tutaj) postaramy się przedstawić kilka porad i tipów jak dobrać odpowiednią tapetę w pasy!

 Tapeta w pasy – pionowe czy poziome ?

Pierwszą ważną decyzją przy wyborze pasiastej tapety jest to czy chcemy aby pasy na ścianie były pionowe czy poziome. Oprócz aspektów dekoracyjnych ma to również znaczenie pod względem optyki naszego wnętrza. Poziome pasy pozwolą stworzyć nowoczesne, ostre i bardziej wyraziste wnętrze. Dodatkowym atutem tychże pasów jest to, że są raczej rzadko (jeszcze) stosowane przez co pomieszczenie stanie się bardziej wyjątkowe. Poziome pasy mogą również sprawić, że dekorowana kuchnia, sypialnia, salon czy łazienka staną się optycznie większe. Jeżeli chodzi o pasy pionowe są one bardziej powszechne. Po pierwsze – montaż jest zdecydowanie prostszy ponieważ, nie trzeba pasować do siebie wzoru, oraz z jednej rolki o standardowych wymiarach 10m x 53cm jesteśmy w stanie położyć o jeden pas tapety więce. Pionowe pasy mają również to do siebie, że w zależności od wyboru szerokości sprawiają, że tapetowane pomieszczenie staję się wyższe i bardzo często bardziej przytulne.

pasiastych tapet

Zobacz całą ofertę pasiastych tapet na stronie 4wall.pl – https://4wall.pl/67_tapety-w-paski

Wybór odpowiedniego koloru

Wybór odpowiedniego koloru pasków będzie miał tutaj równie duże znaczenie jak to czy tapeta zostanie położona w pionie czy w poziomie. Ze względu na to czy chcesz stworzyć przytulne i ciepłe wnętrze czy bardziej nowoczesne i ekstrawaganckie trzeba zdecydować się czy barwa tapety powinna być żywa, matowa czy połyskująca. Jeżeli zdecydowałeś się na pierwszą opcję zalecalibyśmy wybrać dwa subtelne odcienie beżu, szarości lub granatu połączone ze sobą – najlepiej aby zestawienie kolorów nie było zbyt „gryzące się”, a jeden z kolorów był chociaż odrobinę ciemniejszy niż drugi. Jeżeli zaś za pomocą tapety w paski chcesz stworzyć nowoczesny, loftowy czy surowy styl wnętrza polecamy zdecydować się z ciemnych i ciężkich kolorów takich jak złoto, granat, ciemna szarość i czerń zestawiona z bielą lub jasną szarością (świetnie mają się tutaj tapety połyskujące i żywe.). Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć w swoim wnętrzu jednak pamiętaj o jednej złotej zasadzie: nie wybieraj kolorów, które będą ze sobą kolidowały!

Bez względu na to , jakie wnętrze chcesz stworzyć – Zapoznaj się z całą gamą pasiastych tapet od 4wall.pl  i tak jak my zakochaj się w tapetach!

Standardowe i niestandardowe wymiary okien

0
Standardowe i niestandardowe wymiary okien

Kiedy decydujemy się na wymianę okien, bo być może kupiliśmy nowe mieszkanie, bądź budujemy dom i żadnych okien tam jeszcze nie ma to musimy skupić się nie tylko na wyborze odpowiedniego systemu okiennego, który zapewni nam taki rodzaj usługi, z jakiej będziemy zadowoleni w pełni. Bardzo ważny jest także wybór producenta, który będzie zaufany i wykonawcy, który zajmie się odpowiednim montażem danych okien. Jest to bardzo ważne, bo właściwy montaż nie tylko uniemożliwi problemy takie jak pojawienie się grzyba na ścianach i odpowiedniej wentylacji, która z kolei uniemożliwi skraplanie się pary i zbieranie wody u dołu okna, ale także wygeneruje mniejsze koszty, jakimi są rachunki za ogrzewanie. Odpowiedni system i montaż bowiem sprawi, że wentylacja ciepła, a także całkowite odgrodzenie nas od zimnego powietrza na zewnątrz będzie równoznaczne z zatrzymywaniem ciepła w pomieszczeniu. Ważnymi czynnikami są również takie rzeczy jak choćby wyciszenie mieszkania, bo szczelne okna powinny do minimum uniemożliwiać nam docieranie hałasów z ulicy.

Jeśli widzimy u siebie wyżej wspomniane problemy to być może okna u nas są nieodpowiednio zamontowane. Szczególnie jeśli okna mamy już jakiś czas i problemy pojawiają się od samego niemal początku odkąd je mamy. Jeśli jednak od jakiegoś czasu to bardzo możliwe, że ich montaż był właściwy tylko uszczelka danego okna się zużyła i należy ją wymienić. Powinniśmy to robić co kilka lat i w ten sposób cieszyć się funkcjami danego systemu okiennego przez długie lata w niezmienionej formie.

Okna niestandardowe i standardowe

Pod tym pojęciem kryją się przede wszystkim standardowe wymiary okien. Tzn. okna niestandardowe to takie, które swoim wymiarem różnią się od okien, które zazwyczaj montuje się w większości pomieszczeń w mieszkaniach czy domach. Niestandardowe zamówienia są wykonywane w bardzo dokładny sposób, jeśli chodzi o wymiary bowiem, dany produkt co do centymetra musi być taki jak otwór, do którego okno będzie montowane. Przede wszystkim dlatego, że jako okno niestandardowe wykonawca prawdopodobnie nikomu innemu już produktu nie sprzeda, jeśli nam nie będzie on pasował, bo na palcach jednej ręki albo i wcale istnieją klienci, którzy tego dokładnie produktu będą potrzebować. Tutaj niezbędne i właściwie w każdej firmie przed wykonaniem usługi wpłacany jest zadatek, aby wykonawca podjął się wykonania i realizacji usługi przez klienta zleconej. Taka forma zabezpieczenia jest wręcz konieczna.

Okna o wymiarach standardowych to okna, które znajdują się w większości mieszkań i takie zamówienia wykonywane są przez wykonawców najczęściej. Klient jednak musi pamiętać, że pojęcie takie jak okna typowe czy nietypowe nie są określane żadną umową i sprzedawca inaczej zwany wykonawcą może rozumieć je inaczej. Bardzo częstą praktyką jest więc zaokrąglanie wymiarów tych wydawałoby się standardowych przez co zamówione oko jest bezużyteczne i nie pasuje. Musimy więc dokładnie wypytać jakie okno tzn, w jakich wymiarach u danego wykonawcy kryje się za pojęciem standardowe i dokładnie podać mu swoje wymiary okien.

Najpierw podajemy szerokość okna, a później długość. Bardzo ważna, a wręcz niezbędna jest ta kolejność, bo jeśli zmienimy wymiary i kolejności to możemy otrzymać produkt zupełnie nie pasujący przez co wykonanie usługi będzie niemożliwe i realizacja będzie nieosiągalna z naszej winy. Możemy przez co stracić wpłaconą wcześniej formę przedpłaty, a usługa i tak nie zostanie wykonana.

Bardzo ważne jest kierowanie się wyżej wspomnianymi kwestiami dzięki czemu usługa zostanie wykonana należycie i nie stracimy swoich pieniędzy, jakimi jest choćby przedpłata. I klient i wykonawca zawierając umowę chce ją odpowiednio sfinalizować, aby każda ze stron była zadowolona. Jest to bardzo istotne więc, abyśmy my jako klienci dokładnie opisali swoje oczekiwania nie mówiąc już o podaniu dokładnych wymiarów. Wtedy z pewnością zostanie nam polecona odpowiednia oferta do naszych potrzeb i żadne kwestie nie zaburzą wykonania usługi i transakcja, jaką jest usługa dojdzie do skutku.

Pomysły na prezent dla majsterkowicza

0
Pomysły na prezent dla majsterkowicza

Nie każdy miłośnik majsterkowania posiada całkowite wyposażenie warsztatu oraz skrzynki narzędziowej. Mnogość współczesnych rozwiązań oferowanych przez rynek pozwala regularnie powiększać zestaw narzędzi – zarówno te podstawowe, jak i specjalistyczne. Wybór któregoś z owych akcesoriów w ramach prezentu dla przysłowiowej „złotej rączki” nie musi być zatem trudny. Nie musi być również kosztowny o czym przekonacie się w dalszej części artykułu.

Szczegóły oraz ich ogromne znaczenie

Bywa i tak, że szczegół potrafi odegrać rolę kluczową – kluczową w znaczeniu dosłownym i metaforycznym, bowiem przykładem takiego szczegółu jest klucz nasadowy, a mówiąc ściślej – zestaw kluczy, który przyda się zarówno zaawansowanym miłośnikom majsterkowania, jak i tym początkującym. Klucze nasadowe to doskonały pomysł na upominek pod warunkiem, że będą one trwałe oraz komfortowe w użyciu. Profesjonalny zestaw kluczy nasadowych w gamie podstawowej to koszt rzędu kilkudziesięciu złotych – tańsze zamienniki w nieco bardziej kompaktowym wariancie można kupić już za kilkanaście złotych.

Jeśli cena w przypadku wyboru nie gra roli, warto rozejrzeć się za porządną skrzynką narzędziową. Tych w przypadku amatorów prac domowych nigdy dość. Do wyboru mamy skrzynki podręczne – o niewielkich rozmiarach, często wyposażone w zakładki i szufladki, a także skrzynie duże (warsztatowe), które posiadają kółka w celu ułatwienia przemieszczania się. Podstawowym kryterium dla obu wariantów jest oczywiście ich trwałość. Jakie ceny są skrzynek narzędziowych? Sprawdź pod adresem https://www.akcesoria.cnc.info.pl/4468-warsztat/wozki-skrzynki-torby-narzedziowe

Do innych propozycji prezentowych zaliczamy także narzędzia specjalistyczne pośród których do wyboru mamy m.in. elektronarzędzia, czy narzędzia pomiarowe. Z szeroką gamą wysokiej jakości profesjonalnych narzędzi pomiarowych można zapoznać się na stronie internetowej – https://www.akcesoria.cnc.info.pl/737-narzedzia/narzedzia-pomiarowe

Praktyczne prezenty

Śrubokręty, wkrętarki, wiertarki, młotki, kombinerki, klucze i wiele innych to podstawowy sprzęt każdego majsterkowicza. Główną zaletą tego rodzaju propozycji jest fakt, że są to upominki niezwykle praktyczne. W przypadku nieco bardziej wprawionych „złotych rączek” doskonałym pomysłem mogą okazać się bardziej wymagające narzędzia takie jak lutownice, czy młotowiertarki. Miłośnicy grzebania przy aucie z pewnością ucieszą się z lampy samochodowej, organizera, czy podręcznego odkurzacza samochodowego. Słowem – dla każdego coś praktycznego!

Jak trafić z prezentem?

Aby mieć pewność, że pomysł na prezent jest trafiony, warto spędzić trochę czasu z majsterkowiczem. Ważnym czynnikiem jest tu umiejętność obserwacji warsztatu oraz zgromadzonego w nim akcesoriów. Dobrym pomysłem jest także delikatne podpytanie – pozwoli ono na zorganizowanie prezentu w formie nieoczekiwanej niespodzianki, która zadowoli praktycznie każdego! Z szeroką ofertą propozycji prezentowych dla majsterkowiczów można zapoznać się zaglądając na Akcesoria.cnc.info.pl

Nastrojowy ogród – wybieramy oświetlenie ogrodowe

0
Nastrojowy ogród – wybieramy oświetlenie ogrodowe

Oświetlenie potrafi stworzyć urokliwy klimat w każdym, nawet najmniejszym ogrodzie. Jakie lampy wybrać, aby podwórko było miejscem przytulnym, ale jednocześnie funkcjonalnym i bezpiecznym?

Planując kupno lamp ogrodowych i montaż oświetlenia warto wziąć pod uwagę aspekty estetyczne oraz praktyczne. Oświetlenie ogrodowe powinno także zapewniać bezpieczeństwo oraz być możliwie jak najbardziej energooszczędne. Dlatego najlepsze do ogrodu będzie oświetlenie led, które nie tylko pobiera dużo mniej prądu niż tradycyjne żarówki, ale także daje mocne i wyraziste światło.

Które elementy ogrodu powinny być doświetlone?

W ogrodzie powinniśmy doświetlić wejście do domu, szlaki komunikacyjne, altany, kuchnię ogrodową jeśli posiadamy oraz kąciki wypoczynkowe. Pozwoli to na bezpieczne korzystanie z terenu wokół domu także po zmroku. Jeśli jesteśmy posiadaczami oczka wodnego warto zainstalować specjalne podwodne lampy LED, które pięknie podkreślą jego urodę – woda wyda się bardziej przejrzysta, a dodatkowo wyeksponujemy roślinność oraz mieszkańców oczka wodnego.

Jeśli chodzi o typy lamp to oświetlenie ogrodowe obejmuje lampy ścienne zewnętrzne, kinkiety zewnętrzne oraz lampy podłogowe, stawiane bezpośrednio na trawniku bądź tarasie. Lampy stojące należą do typowego oświetlenia szlaków komunikacyjnych. Dzięki temu że światło pada z góry, a nie od dołu nie będą nas oślepiać tak jak reflektory. Znakomicie doświetlą podjazd domu i wytyczą strefy w ogrodzie kwiatowym.

Lampy ścienne zewnętrzne potrafią więcej niż myślisz

Lampy ogrodowe ścienne przeznaczone są do zamontowania na ścianie, więc przydadzą się do oświetlania tabliczki z adresem lub numerem domu, tarasu, ganku czy wjazdu do garażu. Są także konieczne do oświetlenie drzwi, szczególnie zamku w drzwiach, kiedy musimy nocą wejść do domu. Ponadto lampy ścienne zewnętrzne potrafią też pięknie wyeksponować fakturę elewacji oraz stworzyć nastrojowy klimat na tarasie. Z ich pomocą możemy stworzyć ciekawe pojedyncze punkty świetle w różnych miejscach terenu przy domu, co umożliwi spędzanie letnich wieczorów w nastrojowej atmosferze.

lampy ścienne

W zależności od stylu możemy zdecydować się na modele o estetyce nowoczesnej, loftowej, minimalistycznej lub tradycyjnej. Do kupienia są także lampy retro w kształcie stylowych lampionów lub niezwykle modne lampy w stylu loft lub marynarskim. Pamiętajmy, że np. lampa wejściowa powinna palić się całą noc, więc warto dobrać do niej energooszczędną żarówkę LED.

Gdzie kupić oświetlenie ogrodowe? Na przykład w sklepach takich jak https://www.kosmicznelampy.pl/, gdzie masz zapewniony ogromny wybór lamp ogrodowych oraz opraw.

Uwodzicielskie i kobiece perfumy damskie

0
Uwodzicielskie i kobiece perfumy damskie

Niemal każda przedstawicielka płci damskiej pragnie zawsze wyglądać zjawiskowo i atrakcyjnie nie tylko dla siebie, ale także dla swojego otoczenia.

Zadbana fryzura i pięknie wykonany makijaż oraz starannie dobrane elementy garderoby tworzą spójny i harmonijny wizerunek kobiety. Jednak to, co najbardziej przyciąga płeć męska to nie tylko idealny wygląd pań, ale też zapach ich perfum. Perfumy damskie to niewidzialne ubranie kobiet, które otula ich ciała i włosy,wprawiając mężczyzn w zachwyt i oszołomienie. Nie ma nic wspanialszego, aniżeli piękna kobieta ubrana w doskonały zapach. Wbrew pozorom płeć męska wcale nie gustuje w ciężkich i mocnych zapachach damskich.One są zbyt drażniące i działają wręcz odpychająco na mężczyzn.Panowie zdecydowanie preferują lekkie i świeże nuty zapachowe w ciągu dnia i mocniejsze, ale nie drażniące kobiece zapachy wieczorowe.

Perfumy damskie idealne dla płci damskiej to kobiece i przyciągające zapachy owoców połączone z pieprzną nieco zadziorną nutą, tworząc bardzo udany i uwodzicielski zapach.Takie perfumy damskie wywołują u mężczyzn dreszczyk emocji i chęć poznania ich właścicielki.

Bardzo ważne, aby używać perfum stosownie do sytuacji i okoliczności. Na ciepłe dni wiosenne i letnie nie powinno stosować się zbyt ciężkich perfum, bo będą one działały irytująco na zmysły kobiety i otoczenie w których będzie przebywała. Podczas lata stosowne jest używanie niezwykle lekkich i świeżych perfum damskich, których zapach jest bardzo delikatny i subtelny. Wieczorne wyjście na imprezę czy spotkanie towarzyskie wymaga użycia już nieco mocniejszych i bardziej wyrafinowanych perfum damskich, które dodadzą kobiecie uroku i zmysłowości. Doskonałe perfumy damskie to zapachy nie tylko świeże i pobudzające, ale też bardzo kobiece i uwodzicielskie. Ich aura roztacza wyjątkowy i bardzo podniecający zapach wokół kobiety, która ich używa. Żaden mężczyzna nie przejdzie obojętny wobec kobiety, która doskonale wie, jakie perfumy damskie spełniają jego oczekiwania i potrzeby zmysłowe.

Jak stosować kotwy do betonu?

0
Jak stosować kotwy do betonu?

Praca w betonie jest chlebem powszednim na placu budowy, ale też podczas niektórych prac remontowych czy modernizacyjnych odnoszących się do istniejących już obiektów. Potencjał w tym zakresie jest całkiem spory, a fachowcy realizujący zlecenia mogą sięgać po specjalistyczne akcesoria, dzięki którym takie działania są w pełni wykonalne. Kotwy do betonu stanowią jeden z najczęściej poszukiwanych elementów montażowych, jakie często są wykorzystywane również z innymi materiałami – chociażby z kamieniem naturalnym. W obu przypadkach można uzyskać naprawdę ciekawe efekty.

Kotwy metalowe do betonu – kluczowe cechy

Standardowo kotwa tego typu jest wykonana z odpornej na duże obciążenia stali węglowej, ocynkowanej na biało. Ocynk zwiększa odporność elementu na czynniki zewnętrzne, w tym również zapobiega powstawaniu korozji. Można ją bez obaw stosować w odniesieniu do betonu klasy minimum C20/25, a także, jak wspomniano wyżej, do kamienia naturalnego o zwartej strukturze (przy czym materiał ten nie jest objęty aprobatą techniczną). Dzięki przelotowemu mocowaniu prace są realizowane szybciej. Kotwa do betonu wyróżnia się dużą łatwością użycia, dzięki czemu montaż może mieć seryjny charakter.

Wypustki znajdujące się na pierścieniu kotew unieruchamiają je w materiale roboczym, co owocuje trwałym osadzeniem w strukturze. Dzięki specjalnie opracowanej geometrii klipsa tego typu kotwy można swobodnie wykorzystywać także w pracach z betonem o niższej jakości, jaki bywa używany w niektórych sytuacjach. Łeb kotwy do betonu jest gładki, więc w czasie wbijania niwelowane jest ryzyko uszkodzenia gwintu, do jakiego może dochodzić w specyficznych warunkach.

Kotwa pierścieniowa KMC / 8x95

Kotwa pierścieniowa KMC / 8×95 /. Fot. e-armet.pl

Sprawdzone kotwy metalowe do betonu – niedrogie i skuteczne

Ekspresowe kotwy trzpieniowe dedykowane są sporym obciążeniom, dlatego spiszą się bardzo dobrze w ramach wymagających zadań. Długość gwintu takich elementów jest dobrana adekwatnie do całkowitej długości kotwy, co jest warte podkreślenia. W tym przypadku średnica trzpienia z gwintem stanowi zarazem średnicę samej kotwy. Przekłada się to na znacznie wyższą wytrzymałość, jeśli porównać ją z cechami kotew tulejowych o jednakowych rozmiarach. Ich niska cena sprawia, że są świetnym jakościowo i ekonomicznym rozwiązaniem.

Zakup takiego elementu jak kotwa do betonu powinien odbywać się za pośrednictwem sprawdzonego dostawcy, jaki może zaoferować towary wysokiej jakości. W swoim asortymencie rozwiązanie to posiada na przykład internetowa hurtownia e-Armet.pl. – Sprzedajemy klientom z całej Polski kotwy do betonu marki Arvex, w naszej ocenie najlepsze z dostępnych na krajowym rynku – mówi pan Przemysław, ekspert reprezentujący hurtownię. – Zamówienia składają firmy budowlane, ale także nabywcy indywidualni – dodaje. Z punktu widzenia konsumentów zakup kotew za pośrednictwem sieci jest korzystny cenowo i zwyczajnie wygodny.

Zakup rolet – na co zwrócić swoją uwagę?

0
Zakup rolet - na co zwrócić swoją uwagę?

Coraz więcej naszych rodaków ma zamiar niedługo kupić rolety wewnętrzne. Posiadacie dokładnie takie same plany? Macie jednak pewien dylemat? Dotyczy on kwestii zakupów, ponieważ boicie się, że Wasze ostateczne decyzje nie będą prawidłowe? Poniżej znajdziecie kilka wskazówek, które ułatwią Wam przejście przez ten cały proces.

Jakiego producenta wybrać?

Bardzo ważna kwestia dotyczy producenta rolet. Łatwo zauważyć, że na rynku panuje naprawdę bardzo duża rywalizacja. Powstaje coraz więcej sklepów internetowych czy stacjonarnych. Nie brakuje też producentów, którzy wykonują rolety wewnętrzne itp. Na pewno jednak nie wolno decydować się na jakieś przedsiębiorstwo bez głębszego zastanowienia. Najlepiej wybierać firmy, które mają naprawdę sporo doświadczenia. Im dłuższy staż w danej branży, tym po prostu lepiej. Oprócz tego warto decydować się na producentów, którzy mają dobre recenzje wśród użytkowników. Takie kwestie można sprawdzić na forum internetowym itp. Poza tym dobrze jest zweryfikować, jak dana firma jest oceniana – biorąc pod uwagę nie tylko same rolety, ale również kwestie finansowe, szybkość wysyłki (jeśli decydujecie się na sklepy internetowe), pomoc w aspekcie wyboru tych produktów itd. Im więcej czynników weźmiecie pod uwagę, tym jest mniejsze ryzyko, że zdecydujecie się na coś, co po prostu nie będzie warte swojej ceny.

Zapoznaj się z aktualną ofertą rolet od SURMA na www.systemysurma.pl

Ważne są warunki finansowe

Na co ludzie zwracają największą uwagę w trakcie dokonywania zakupów? Zawsze na jednym z pierwszych miejsc, jak nie na pierwszym, są warunki finansowe. Nie da się ukryć, że zdecydowana większość Polaków ogląda bowiem każdą złotówkę przed jej ostatecznym wydaniem. Tak naprawdę nie jest ważne, czy ktoś kupuje gadżet do samochodu, sprzęt komputerowy, nową pralkę czy opisywane rolety wewnętrzne itd. Zawsze warto zatem porównać oferowane warunki finansowe. Zwłaszcza, że obecnie nie ma żadnego monopolu. Konkurencja jest zaś naprawdę bardzo spora. Warto na tym temacie korzystać. Oczywiście, w pierwszej kolejności ważna jest jakość. Trzeba stawiać na porządnego producenta. Po to, aby początkowe oszczędności nie skończyły się jeszcze większymi wydatkami w przyszłości. Może natomiast tak się zdarzyć, jeśli kupicie kiepskiej jakości rolety, które na przykład szybko ulegną zepsuciu itp. Jakość zawsze musi być zatem na pierwszym miejscu. Potem można zobaczyć, jaki sklep oferuje Wam stosunkowo tanie rolety wewnętrzne. Dzięki temu w Waszym portfelu zostanie po prostu więcej gotówki.

NOVA – kojąca moc klasyki

0
NOVA - kojąca moc klasyki

Parametry cieplne to nie jedyny aspekt, który brany jest pod uwagę przy wyborze grzejnika do pokoju, salonu, sypialni czy łazienki. Znaczenie ma także wygląd urządzenia. Grzejnik powinien być nie tylko estetyczny, ale też dobrze dopasowany do aranżacji pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługują stylowe modele z serii NOVA firmy Radox. Czym charakteryzują się te grzejniki?

A może jednak futurystyczne formy grzejników?

0
A może jednak futurystyczne formy grzejników?

Nowoczesne grzejniki elektryczne pozwalają na bardzo wygodne i szybkie ogrzanie mieszkania. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę z tego, że mogą one okazać się również wspaniałą dekoracją mieszkania. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą bliżej poznać grzejniki ozdobne i dowiedzieć się jednocześnie, jakie są ich największe zalety.

Nowoczesne grzejniki dekoracyjne – poznaj najnowsze trendy w ogrzewaniu łazienek!

0
Nowoczesne grzejniki dekoracyjne - poznaj najnowsze trendy w ogrzewaniu łazienek!

Jeszcze kilka lat temu niewiele osób przywiązywało wagę do tego, jak wyglądają grzejniki, raczej ważniejsza była ich podstawowa funkcja, czyli to, aby dobrze ogrzały pomieszczenie i były wytrzymałe. Aktualnie grzejniki bardzo często są elementem wystroju, mają fantazyjne wzory, kolory i kształty. Można je nawet nazwać odrębnymi dziełami sztuki, ponieważ producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych kształtów. I bardziej niewidoczny i ukryty grzejnik tym lepiej.