Może nie wydaje się to w pierwszym odruchu sprawą tak oczywistą, jednocześnie mamy dzisiaj do czynienia z różnymi rodzajami zagrożeń, które stanowią dla nas poważny problem i duże niebezpieczeństwo, pomimo tego że nie jesteśmy w stanie gołym okiem dostrzec ich obecności. Niewidoczne, śmiertelne zagrożenie – czad. Często jest sprawcą tragicznych zdarzeń. Niestety, głównie przez to, że nie jest w porę wykrywany.

Aby zapobiec takiemu czarnemu scenariuszowi, trzeba korzystać z nowoczesnego zabezpieczenia z chęci dążenia do zapewnienia jak najlepszego zabezpieczenia przed tym „cichym zabójcą”, powstał nasz czujnik czadu – FIBARO CO Sensor. Jeżeli jeszcze nie wiesz, jak wiele zyskasz dzięki instalacji takiego systemu w swoim domu, korzyści szybko staną się dla Ciebie jasne.

Duże ryzyko zatrucia czadem

Zdarza się, że nawet nowoczesne rozwiązania grzewcze szwankują, powodując właśnie zagrożenie oddziaływaniem czadu na organizm. Nasz produkt to wypadkowa kilku cech. Przede wszystkim nowoczesnego charakteru oraz wydajności oraz wyjątkowo wysokiemu poziomowi precyzji pomiaru. Już nawet nieznaczne podwyższenie ilości tlenku węgla, zostanie odpowiednio zasygnalizowane. Zasadę działania warto zobaczyć na https://www.fibaro.com/pl/products/co-sensor/.

To urządzenie, które w pełnym stopniu chroni życie. Zgodne z normą EN 50291-1:2010, drogą badania w renomowanym laboratorium BSI Group. Ciągła kontrola – zarówno badanie rutynowe, jak i precyzyjne nadzorowanie procesu jakości produkcji, pozwala na spełnienie nawet najbardziej wymagających norm jeśli chodzi o powtarzalność procesu produkcyjnego. Tu masz gwarancję pełnego bezpieczeństwa.

Czujnik czadu prosto z przyszłości

Szerokie spektrum monitorowanych urządzeń powoduje, że to przyszłościowe zabezpieczenie bardzo szybko zagwarantuje Ci pełne zadowolenie oraz komfort, nie dający się porównać z żadnym innym zabezpieczeniem dostępnym na rynku. Kominek czy piec, bojler, a nawet kuchenka czy lampa naftowa. Każde, nieznaczne nawet odstępstwo od normy, zostanie odpowiednio szybko i skutecznie zasygnalizowane i dzięki temu, masz gwarancję pełnego zabezpieczenia i ochrony zdrowia oraz życia.

Szczegółowe informacje dla Twojej ochrony

Nasz czujnik czadu zasługuje na wyjątkową uwagę. Ze względu na ogromną precyzję pomiarową można tu mówić o bardzo przejrzystym monitorowaniu stężeń, co można świetnie sprawdzić na czytelnych i bardzo rzetelnie przedstawionych wykresach graficznych. Gromadzone informacje na temat stężenie zostają zapisane, co pozwala na przeglądanie zarchiwizowanych danych, praktycznie w dowolnym momencie, gdy masz takie zapotrzebowanie.

Poznaj innowacyjne i konkretne rozwiązanie, które zapewni Ci kompleksową ochronę przed zabójczym działaniem czadu – https://www.fibaro.com/pl/products/co-sensor/ sprawi, że będziesz spać spokojnie, bez strachu o obecność czadu w Twoim domu. Szczegółowe informacje o funkcjonalnościach oraz korzyściach wynikających ze stosowania czujnika w domowych warunkach, na pewno przekonają Cię o słuszności wyboru tego rozwiązania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ