Skup książek – Częstochowa

Podobno nie ma czegoś takiego jak nadmiar książek. Nie ulega jednak wątpliwości fakt, że ich zbyt duża ilość mocno ogranicza miejsce w domowej bibliotece. Problem dotyczy szczególnie tych osób, które każdą przeczytaną książkę muszą mieć na wyłączność. Z czasem jednak zamiłowanie do danego gatunku książek ulega zmianie. Jeśli więc masz niepotrzebne książki, warto podarować im szansę na drugie życie. Skup książek – Częstochowa pomoże Ci sprawnie pozbyć się nadmiaru książek, na których możesz jeszcze zarobić. Dlaczego warto skorzystać z tej opcji? Odpowiadamy!

Jeśli sprzedaż książek to tylko w internetowym skupie książek!

Internetowy skup książek to dobra opcja dla osób, którym zależy na szybkim i sprawnym pozbyciu się nadmiaru niepotrzebnych książek. Rozwiązanie pozwala zaoszczędzić wiele czasu, ponieważ nie wymaga osobistego jeżdżenia do skupu, ani wykonywania żadnych telefonów czy pisania w tej sprawie maili. Na stronie SkupSzop.pl samodzielnie możesz sprawdzić, czy skup będzie zainteresowany odkupieniem od Ciebie niepotrzebnych książek. Nie musisz przy tym podawać jakiś specjalnie skomplikowanych informacji. Wystarczy podać 13 znakowy kod ISBN, który znajdziesz z tyłu książki, bezpośrednio pod kodem kreskowym.

Jeśli masz dużo książek, które chcesz sprzedać, możesz jeszcze szybciej zweryfikować możliwość ich sprzedaży. Wystarczy ze strony skupu pobrać aplikację dostępną na Android i po jej uruchomieniu zeskanować kod każdej książki. Warto przy tym wspomnieć, że skup przyjmuje książki, o minimalnej wartości 40 zł. Jeśli zatem jedna książka nie będzie tyle warta, musisz do paczki dorzucić kolejną – i tak aż do momentu uzyskania tej kwoty. SkupSzop.pl nie określił przy tym maksymalnej kwoty. Możesz zatem sprzedać tyle książek, ile tylko zechcesz.

Skup książek – Częstochowa. Jak szybko i wygodnie sprzedać książki?

Po dodaniu książek do wyceny wystarczy przejść do kolejnego kroku, którym jest podanie Twoich danych osobowych niezbędnych do sprzedaży. Na tym etapie zostaniesz poproszony o podanie numeru konta bankowego, na które wpłyną pieniądze ze sprzedaży. Możesz także wybrać fundację, na którą zostanie przekazany cały zysk. Opróżniając domową bibliotekę, możesz zatem od razu zrobić dobry uczynek dla potrzebujących.

Po wypełnieniu niezbędnych danych wybierasz opcję dostarczenia paczki. Możesz wysłać ją samodzielnie (wówczas do kwoty wypłaty zostanie doliczone Ci 7 zł) lub skorzystać z kuriera opłaconego przez skup.

Ostatni krok to podsumowanie i nadanie paczki. Jeżeli zdecydujesz się na kuriera, wówczas przyjedzie on po paczkę we wskazanym terminie. Będzie miał on ze sobą etykietę – nie musisz zatem adresować przesyłki. Po kilku dniach, gdy skup zweryfikuje stan książek, otrzymasz swoje pieniądze ze sprzedaży. Kwota zostanie przelana na podany przez Ciebie numer konta bankowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ