NOVA - kojąca moc klasyki

Parametry cieplne to nie jedyny aspekt, który brany jest pod uwagę przy wyborze grzejnika do pokoju, salonu, sypialni czy łazienki. Znaczenie ma także wygląd urządzenia. Grzejnik powinien być nie tylko estetyczny, ale też dobrze dopasowany do aranżacji pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługują stylowe modele z serii NOVA firmy Radox. Czym charakteryzują się te grzejniki?

Grzejniki NOVA

Grzejniki pokojowe NOVA tworzone są z myślą o szerokich możliwościach zastosowania w aranżacji wnętrz. Swoje powodzenie wśród konsumentów zawdzięczają przede wszystkim niebanalnej estetyce. Dotyczy to zwłaszcza wysokiej klasy urządzeń panelowych, będących ziszczeniem marzeń każdego projektanta wnętrz. Dekoracyjne grzejniki NOVA wyróżniają się klasyczną, a zarazem uniwersalną formę. Dostępne są w wielu wykończeniach. Na szczególną uwagę zasługują pionowe żłobienia modelu Radox NOVA, które mogą wprowadzić do każdego otoczenia ład i harmonię. Model ten dodatkowo wyposażyć możne w dodatkowe relingi na ręczniki, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdzi się w łazience. Urządzenia NOVA są wydajne i eleganckie, a jednocześnie wyjątkowo łatwe w montażu.

Klasyka i nowoczesność

W bardziej nowoczesną przestrzeń architektoniczna, a tym samym współczesny styl życia, bardzo dobrze wpisują się grzejniki pokojowe Radox NOVA Flat. Model ten wyróżnia się charakterystycznym designem, z gładkimi panelami stalowymi i płaskim frontem. Dzięki sporej powierzchni, ekskluzywne urządzenie jest w stanie zapewnić doskonały komfort termiczny w każdym pomieszczeniu. Walory dekoracyjne sprawiają, że grzejniki NOVA bardzo dobrze prezentują się w eleganckich wnętrzach – np. biurach i salonach. Płyta czołowa sprzętu wyprodukowana została z wysokiej klasy blachy stalowej, która wyróżnia się wyjątkową precyzją wykonania. Na szczególną uwagę zasługuje bogata paleta dostępnych kolorów, która znacząco ułatwia personalizację urządzenia według potrzeb indywidualnego konsumenta.

Do pokoju i do łazienki

Do najbardziej uniwersalnych rozwiązań należą grzejniki dekoracyjne NOVA w wersji wertykalnej. Urządzenia modułowe wyróżniają się bardzo wszechstronnym zastosowaniem. Doskonale sprawdzają się zarówno w pokojach gościnnych, jak pomieszczeniach użytkowych. Ich podstawowym elementem konstrukcyjnym są elementy grzewcze, wyprodukowane z płaskich rur stalowych. W niektórych modelach dostępny jest dodatkowy element grzewczy w postaci lameli. Radiatory przymocowywane są do profili w części tylnej lub wewnętrznej. Grzejnik tego typu może stać się kluczowym elementem dekoracyjnym, którego nie trzeba będzie zakrywać dodatkową obudową lub zasłonką. Obecność w mieszkaniu urządzeń z serii NOVA zasługuje na wyodrębnienie reprezentacyjnych i dobrze widocznych miejsc. W dziedzinie takiej, jak grzejniki Warszawa wyróżnia się niezwykle bogatą ofertą urządzeń. Na szczególną uwagę zasługuje sklep artykulygrzewcze.com, dysponujący największą ekspozycją grzejników dekoracyjnych w całej Polsce. W ofercie znaleźć można modele NOVA aluminiowe, kanałowe, płytowe i łazienkowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ