Boom na meble w zabudowie spowodował zmiany, które przeistoczyły przestrzeń naszych domów we wnętrza nie tylko nowoczesne i gustowne, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalne. Kamieniem węgielnym w tym procesie stały się szafy na wymiar. Co istotne, ich zastosowanie jest o wiele szersze niż tradycyjna garderoba czy miejsce do przechowywania butów.

Możliwości, jakie stwarzają nowoczesne systemy konstruowania tego typu mebli, są praktycznie nieograniczone. Szafy z drzwiami przesuwnymi Komandor znajdują swoje miejsce w każdym pomieszczeniu, mającym przynajmniej kilka metrów kwadratowych powierzchni, niezależnie od jego kształtu czy wysokości. Nieustawne wnęki czy poddasza nie stanowią żadnego problemu. A to nie wszystko. Bo jak się okazuje, szafy na wymiar świetnie sprawdzają się również w innej roli. Jakiej?


Źródło: Meble na wymiar Komandor.pl

Spiżarnia

Spiżarnia w bloku czy małym domu? Dlaczego nie? Wcale nie musimy wydzielać w tym celu oddzielnego pomieszczenia. Dobrze zaprojektowana szafa na wymiar może świetnie zastąpić tradycyjną spiżarnię, a na dodatek zajmie o wiele mniej miejsca. Co nie zmienia faktu, że będziemy mogli przechowywać w niej zarówno domowe przetwory, jak i produkty spożywcze o dłuższym terminie przydatności, które nie wymagają trzymania w lodówce. Takie szafy można zainstalować w przedpokoju lub bezpośrednio w kuchni.

Biuro


Źródło: szafy na wymiar Komandor.pl

Jeśli komuś się wydaje, że szafy na wymiar w biurze to dziwny pomysł, jest w wielkim błędzie. Prawda jest taka, że jest to naprawdę świetne rozwiązanie, które pozwoli zapanować nad całą przestrzenią biurową. Funkcjonalnie zaprojektowane półki i regały oraz systemy drzwi przesuwnych, które można dowolnie łączyć, znacznie ułatwią przechowywanie dokumentów oraz biurowych akcesoriów. Natomiast nowoczesne fronty meblowe, których design dopasujemy do wystroju całego pomieszczenia, staną się dla niego prawdziwą aranżacyjną perełką.

Garaż

Innym niecodziennym miejscem, w którym szafy na wymiar poczują się jak ryba w wodzie, będzie garaż. Dziwnym trafem jest to jedno z tych pomieszczeń, w których niezwykle trudno zapanować nad kształtującym się tam bałaganem. Jednak pomysłowo zaprojektowana szafa na wymiar sprawi, że porozrzucane akcesoria samochodowe, płyny, pompki do rowerów, opony, dziecięce rolki, wędki, a nawet grill czy złożony letni parasol, znajdą w końcu swoje bezpieczne miejsce. Natomiast zasuwane drzwi, które można wyposażyć w zamek na klucz, będą skutecznie chronić zgromadzone w niej przedmioty przed kurzem, a także ciekawskimi, dziecięcymi rączkami.

Szafy na wymiar to meble nie tylko funkcjonalne i nowoczesne, ale przede wszystkim uniwersalne, które mogą ułatwić organizację naszego życia nawet tam, gdzie dotąd się tego nie spodziewaliśmy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ