Blaty stołowe – jakie wybrać, aby nie tylko wyglądały pięknie, ale i były funkcjonalne?

Na przestrzeni kilku ostatnich lat rynek gastronomiczny w Polsce znacznie ewoluował i rozwijał się, aby obecnie stać się już nie tylko przemysłem, ale modą, rodzajem stylu życia. Telewizja obfituje w programy kulinarne, dla profesjonalistów i amatorów, a w Internecie blogi kulinarne oraz strony krytyków-amatorów biją rekordy popularności. Polacy coraz częściej wychodzą „na miasto”, aby coś przekąsić. Dlatego wiele firm i prywatnych inwestorów stoi przed poważnymi decyzjami. Czy warto inwestować w projekt lokalu gastronomicznego? Jeśli już podejmiemy decyzję, że chcemy spróbować stworzyć własny lokal gastronomiczny, warto zacząć od podstaw. W tym przypadku będzie to wybór stołów. Ten artykuł skupiać się będzie na tym, jakie blaty stołowe wybrać, aby nasz lokal stał się przestrzenią piękną, ale także funkcjonalną.

Postaw na sprawdzoną markę. Profesjonalizm Twoich partnerów pozwoli Ci odnieść sukces.

Wybierając blaty stołowe warto zwrócić uwagę na profesjonalnych producentów, którzy działają w branży od lat. Takim przedsiębiorstwem jest mebella.pl/Mebella. Jest to firma z tradycjami, działająca od ponad 25 lat, która z czasem wyspecjalizowała się w produkcji stołów (zarówno blatów jak i podstaw do stołów, żeliwnych oraz drewnianych). Ich oferta jest niezwykle szeroka, a podejście do klienta na najwyższym poziomie. W ciągu wielu lat działalności zyskali zaufanie całego szeregu klientów, zarówno z naszego kraju jak i innych państw, chociażby Czech, USA czy Singapuru.

Mebella może pochwalić się własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym do produkcji blatów. Ich produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Dzięki podążaniu za trendami mody meblarskiej znajdziemy w ich ofercie propozycje zarówno klasyczne jak i nowocześniejsze, pasujące do miejsc urządzonych w stylu minimalistycznym, czy skandynawskim.

Blaty okrągłe występują standardowo w czterech rozmiarach, o średnicach 60, 70, 80 i 90 centymetrów. Takie blaty sprawdzą się szczególnie w kawiarniach oraz lokalach, które nie przewidują obsługi większych grup.

Standardowe blaty prostokątne dostępne są w rozmiarach 80×60, 110×70, 120×80 oraz 140×90. Kwadratowe zaś 60×60, 70×70, 80×80 i 90×90. Kwadratowe i prostokątne blaty są zdecydowanie bardziej uniwersalne, pozwalają na łączenie ich w dowolne ustawienia, dlatego polecane są do miejsc, które nastawione są na obsługę większych grup i imprez. Mebella przewiduje wykonanie niestandardowych rozmiarów blatów, w przypadku wyjątkowych potrzeb klienta.

W zależności od wybranego materiału mamy do dyspozycji także różne warianty krawędzi. W przypadku melaminy oraz płyty wiórowej laminowanej HPL będą to krawędzie proste, o grubościach odpowiednio 18 i 36 milimetrów oraz 25 i 40 mm.  Jeśli zdecydujemy się na laminat kompaktowy możemy wybrać spośród trzech wariantów: krawędzi prostej (grubość 10 mm), podciętej (10 mm) oraz okrągłej (10 mm). Płyta MDF laminowana HPL występuje w trzech wariantach: prostej (grubość 25 lub 40 mm), podciętej (25 mm) oraz klasycznej (25 i 40 mm). Sklejka laminowana HPL również występuje w wariantach prostym, podciętym i klasycznym, z tą różnicą, że blaty proste i klasyczne można dobrać pod względem grubości 18 lub 36 mm.

Każdy rodzaj blatu charakteryzuje się odmiennymi parametrami, które warto sprawdzić przed zakupem, porównać z naszymi potrzebami, np. czy chcemy, aby stoliki były odporne na wilgoć.

Wszystkie blaty można zamówić w wielu wariantach dekoru. Do wyboru mamy nie tylko motywy drewna, np. dębu lub orzecha ale także klasyczne szarości czy nowoczesne pastele.

Mebella ze względu na swą szeroką ofertę stanowi przykład idealnego partnera biznesowego, który swoim doświadczeniem i profesjonalizmem pomoże nam w aranżacji nowego lokalu lub przeobrażeniu obecnego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ